درباره کمپانی LAVOR

images

کمپانی LAVOR ایتالیا از سال 1975 با طیف گسترده ای از تجهیزات و ماشین آلات نظافتی شروع به فعالیت نموده است و در طی این سال ها با عملکردی مستمر و نوآورانه توانسته تولید کننده ای تخصصس برای سیستم های نظافت حرفه ای در مقیاس صنعتی و نیمه صنعتی باشد. این کمپانی در طی بیش از 45سال فعالیت توانسته است با خلق انواع برندهای مرتبط رشد کرده و رهبری پیشرو در عرصه  صنعت نظافت جهان باشد.

images
لاور
images

امروزه مجموعه معظم LAVOR GROUP با احداث چندین کمپانی در گوشه و کنار جهان به تولید و تجارت فرامرزی دست پیدا کرده و با بهره گیری از دانش متخصصین، محصولات خودرا در کشورهایی نظیر ایتالیا، فرانسه، انگلستان، اسپانیا، برزیل، لهستان و چین تولید می نماید.

امروزه این کمپانی با اعتباری تلفیقی در سطوح ملی و بین المللی شکل گرفته و توانسته است بصورت محصلی و بواسطه  شعبی که در سراسر جهان دارد فعالیت کرده و محصولات خود را توسط توزیع کنندگان این شبکه و نیز زنجیره ی خرده فروشی های وابسته به انها روانه بازار بین الملل نماید.

images
images
images
images

LAVOR GROUP در طی بیش از 45 سال فعالیت مستمر، همیشه خالق محصولاتی جذاب بوده که این محصولات به واسطه ظاهر نو آورانه و سهولت در استفاده توانسته سهم بالایی در بازار بین الملل به خود اختصاص دهد.

این کمپانی با برنامه ای گسترده و نیز با هدف بهبود عملکرد، دوام و کیفیت محصولات خود اقدام به طرح توسعه در زمینه طراحی و تولید مدل های جدید، قطعات و خدمات بهینه نموده است که در راستای این امر تحقیقات گسترده ای در جهت بهبود و بهینه سازی مدل های موجود و نیز طراحی و تولید مدل های جدید شکل گرفته که با بهره گیری از سیستم های مدرن و پیچیده تکنولوژیک پیاده شده و هر روزه به صورت مستمر ادامه پیدا میکند.
در راستای این سیاست، همواره بر مسیر بهره گیری از تگنولوژی روز اروپا گام برداشته و به لطف آن محصولاتی پیشرفته و حرفه ای تولید می نماید، سیستم های کار آمد و قدرتمند در پروسه تولیداین مجموعه معظم توانسته است تا با عملکردی منحصر به فرد کیفیت و طول عمر این تجهیزات را تضمین نماید.

این کمپانی بر خلاف دیگر همتایان خود در این عرصه هیچ گاه دست از پیشرفت نکشیده و همواره در حال تعریف اهدافی جدید است. تجربه ای تلفیقی و گسترده، تعهدی مداوم بر تخفیفات مستمر، فرایند پیشرفته تولید و پشتیبانی قوی ویژگی هایی است که موجب گردیده تا این مجموعه بزرگ به عنوان رهبری پیشرو در صنعت نظافت جهان قدم برداشته و تا به امروز یکی از پیشگامان این عرصه در سراسر جهان باقی بماند.

از سوی دیگر در راستای احترام به محیط زیست این کمپانی سرمایه گذاری گسترده ای در زمینه تحقیقات و توسعه محصولات خود در این زمینه صرف کرده است که این امر در زاستای افزایش کیفیت محصول و همچنین پایداری زیست محیطی آن شکل گرفته و توانسته است بخش عمده ای از نگرانی های اساسی زیست محیطی دنیا را در این زمینه مرتفع نماید.

در این راستا با مدیریت مصرف منابعی همچون آب و انرژی توانسته محص3ولاتی مجهز به سیستم های ECO SELECT طراحی و روانه بازار نماید که با مدیریت مصرف انرژی و نیز کنترل جریان مصرفی موتورها گام بزرگی در راستای پایداری زیست محیطی و نیز کاهش چشمگیر هزینه های نگهداری دستگاه بردارد.

images
logo

آدرس : تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20

تلفن : 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

ایمیل : info@banipak.com

  1. عضویت در خبرنامه

  1. دریافت اطلاعات دوره ای و دعوتنامه ها ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلیه امتیاز سایت متعلق به بانی پاک میباشد.